Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Każda kobieta marzy o idealnie smukłej sylwetce oraz o dużym jędrnym biuście. Wiele kobiet jednak nie może pozwolić sobie na zabieg chirurgicznego powiększenia biustu. Dlatego też w dobie dzisiejszej szeroko rozwiniętej medycyny estetycznej istnieje możliwość wykonania zabiegu przez powiększanie biustu kwasem hialuronowym.

Powiększanie biustu kwasem

Co roku wzrasta liczba kobiet decydujących się na zabieg powiększenia biustu. W związku z tym na rynku pojawiło się kilka alternatyw umożliwiających pozyskanie dużego i jędrnego biustu. Tym samym medycyna estetyczna wprowadziła możliwość powiększania biustu kwasem hialuronowym, zwanym inaczej Macrolane.

[insta-gallery id=”13″]

Powiększanie biustu kwasem jest metodą umożliwiającą bezoperacyjne modelowanie biustu poprzez użycie spreparowanego żelu powstałego na bazie kwasu hialuronowego, który bezpieczny jest dla naszego organizmu.

Zabieg Macrolane skierowany jest przede wszystkim do kobiet, które nie mają sprecyzowanych oczekiwań co do wielkości biustu, nie mogą być poddane znieczuleniu całkowitemu, zamierzają zajść w ciążę lub też nie chcą poddawać się zabiegowi chirurgicznemu. Tym samym powiększanie biustu kwasem hialuronowym stanowi pierwszy krok do uzyskania pełni kobiecości.

Ponadto metoda stosowana jest również w przypadkach nie tylko związanych z powiększeniem biustu do 2 rozmiarów, ale również w przypadku wypełniania ubytków pourazowych i pooperacyjnych, redukcji asymetrii, podnoszenia opadających piersi oraz w przypadku konturowania i ujędrniania biustu.

Przebieg zabiegu powiększania biustu kwasem hialuronowym

Sam zabieg trwa około 45 minut, a pacjentka poddawana jest znieczuleniu miejscowemu. Zabieg polega na wykonaniu 3 nacięć w okolicach pachy, przez które to nacięcia podawany jest spreparowany żel składający się z kwasu hialuronowego za pomocą Kaniuli. Po wprowadzeniu żelu do biustu, pierś jest w specjalny sposób masowana. Masaż ten ma na celu eliminację grudek oraz ma za zadanie uzyskać jednolitość w dotyku.

Wskazać również należy, że kobieta poddająca się tej metodzie powiększania biustu już następnego dnia jest zdolna iść do pracy, gdyż ból związany z przeprowadzonym zabiegiem jest znacznie mniejszy niż w przypadku chirurgicznego wprowadzenia implantu. Natomiast już po kilkudziesięciu dniach nacięcia wykonane w okolicach pachy stają się niewidoczne.

Metoda Macrolane

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym pozwala na uzyskanie efektu jędrnych i naturalnych piersi. Sam efekt utrzymuje się do 3 lat, jednakże zależne to jest przede wszystkim od prowadzonego trybu życia oraz indywidualnych cech kobiety. Jednakże należy podkreślić, że wchłaniani się kwasu do organizmu przebiega bardzo powoli, stopniowo dzięki czemu nie dojdzie do natychmiastowych ubytków, czy też do radykalnego pomniejszenia biustu. Ze względu na wchłanialność kwasu do organizmu zaleca się co kilka miesięcy uzupełnianie kwasu celem podtrzymania efektu. Podkreślić również należy, że metoda powiększania biustu kwasem hialuronowym jest jedną z najbezpieczniejszych metod.

Naturalne powiększanie biustu za pomocą preparatu Aquafilling utrzymuje się przez okres ponad 5 lat. Pomimo dość krótkiego okresu trwałości zabiegu należy pamiętać, że na rynku nie znajdziemy drugiego tak bezpiecznego sposobu na uzyskanie ładnego, większego, jędrnego biustu.

Źródło zdjęć: Instagram – zdjęcia dodawane losowo za pośrednictwem Instagram Gallery

3.2/5 - (28 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.