Naturalne powiększanie biustu

naturalne powiększanie biustu

Piękne duże piersi są znaczącym atrybutem kobiety, który to atrybut pozwala na zachowanie przez kobietę 100 % kobiecości. Jak powszechnie wiadomo powiększanie biustu za pomocą metody chirurgicznej poprzez umieszczenie implantów w biuście jest bardzo kosztownym zabiegiem. Dlatego też w niniejszym artykule postaram się Wam przybliżyć metody pozwalające na naturalne powiększanie biustu.

Powiększanie biustu bez operacji

Jeszcze kilka lat wstecz jedyną możliwością powiększenia biustu był zabieg chirurgiczny. Jednakże w dobie dzisiejszych czasów oraz postępu technologicznego możemy uzyskać efekt dużego, ładnego i jędrnego biustu za pomocą ćwiczeń, zażywania odpowiednich suplementów diety, czy też poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, spreparowanym żelem lub za pomocą własnego tłuszczu.

Bezinwazyjne powiększanie biustu

Do bezinwazyjnego sposobu na powiększenie biustu możemy zaliczyć preparat Aquafilling, który stał się alternatywą dla zabiegu powiększania biustu. Dzięki tej metodzie wiele kobiet może odzyskać swą kobiecość oraz poczucie własnego wdzięku.

Zabieg ten polega na wstrzyknięciu za pomocą igły spreparowanego żelu, który w 98% składa się z soli fizjologicznej, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia dla naszego życia. Ze względu na fakt, iż zabieg ten nie wymaga użycia skalpela, czyni to go całkowicie bezpiecznym, mało inwazyjnym zabiegiem. Ponadto poprzez zastosowanie tej metody kobiety okres rekonwalescencji przechodzą bardzo krótko oraz bezboleśnie, co w przypadku zabiegu chirurgicznego polegającego na wprowadzeniu implantów pod skórę jest niemożliwe.

Sam zabieg naturalnego powiększania biustu za pomocą użycia preparatu Aquafilling trwa do 2 godzin. Znieczulenie zostaje podane miejscowo lub dożylnie na krótki okres. Jednakże już tego samego dnia zostajemy wypisane z kliniki, a już po upływie 24 godzin od zabiegu jesteśmy wstanie wykonywać codzienne czynności. Należy tutaj wskazać, że w przypadku chirurgicznego sposobu powiększania biustu okres rekonwalescencji wynosi aż do 9 tygodni.

Zastosowanie preparatu Aquafilling pozwala nam w 100% zachować naturalne powiększenie biustu, gdyż sam biust pozostaje miękki w dotyku. Należy również pamiętać, że po zastosowaniu tej metody nie będzie widać miejsc, w których doszło do wkłuć celem podania spreparowanego żelu, co w przypadku zabiegu chirurgicznego nie jest możliwe. Po zabiegu chirurgicznym widoczne są blizny w miejscach cięć jak i widoczna może być linia wszczepionego sylikonu. Ponadto silikon wszczepiony pod skórę może ulec deformacji lub z czasem się przesunąć przez co nasz biust nie będzie już tak idealny jak zaraz po zabiegu.

Naturalne powiększanie biustu za pomocą preparatu Aquafilling utrzymuje się przez okres ponad 5 lat. Pomimo dość krótkiego okresu trwałości zabiegu należy pamiętać, że na rynku nie znajdziemy drugiego tak bezpiecznego sposobu na uzyskanie ładnego, większego, jędrnego biustu.

Źródło zdjęć: Instagram – zdjęcia dodawane losowo za pośrednictwem Instagram Gallery

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.