Fitoestrogeny a powiększanie biustu

fitoestrogeny a powiększanie biustu

Kobiecy biust jest jednym z ważniejszych atrybutów kobiecości. Jednakże nie zawsze nasz biust wygląda tak jak byśmy tego oczekiwały. Dlatego też wiele kobiet decyduje się na bardzo inwazyjną metodę powiększenia biustu tj. poprzez zabieg chirurgiczny. Niektóre kobiety decydują się również na pozbycie się swojego kompleksu poprzez wstrzyknięcie spreparowanego żelu, czy też własnego tłuszczu. Część kobiet decyduje się również na zwiększenie swojej kobiecości poprzez odpowiednie ćwiczenia pozwalające na ujędrnienie i podniesienie biustu co optycznie go powiększy. Jednakże pozostaje jeszcze część kobiet, które również chcą wzbogacić swoją kobiecość, jednakże nie chcą się poddawać żadnym zabiegom oraz nie mają czasu na ćwiczenia. Dla takich kobiet również jest rozwiązanie. Mianowicie zażywanie kompleksu tabletek tzw. fitoestrogenów.

Zioła na pomiększenie biustu

Fitoestrogen jest to połączenie różnego rodzaju ziół, które stanowią odpowiednik ludzkich hormonów. Poprzez taką kompozycję ziół zawierających ludzkie hormony może dojść do powiększenia się biustu oraz przyjmowanie tabletek może spowodować poprawę jędrności. Należy pamiętać, że to prawidłowy poziom hormonów żeńskich odpowiada za rozmiar naszego biustu. Należy pamiętać, że efekt widoczny po zażyciu tabletek nie będzie widoczny od razu tak jak w przypadku zabiegu chirurgicznego czy też wstrzyknięcia spreparowanego żelu lub własnego tłuszczu. Poniżej przedstawiam opis ziół wartych uwagi:

Kozieradka – jeden z najpopularniejszych leków, który stosowany był już w medycynie chińskiej. Jest to zioło silnie działające na powiększenie biustu jak i wspomaga harmonijne funkcjonowanie układu hormonalnego. Kozieradka występuje jako częsty składnik tabletek i kremów mających na celu powiększenie biustu.

kozieradka

Koniczyna czerwona – jest to zioło, które skutecznie powiększy nasz biust, ze względu na fakt. Iż koniczyna czerwona zawiera w sobie roślinne estrogeny. Suplement ten powiększa, ujędrnia i zwiększa elastyczność biustu.

koniczyna czerwona

Wierzbownica – jest to roślina, która w głównej mierze zmniejsza poziom męskich hormonów (testosteronu) w organizmie. Zioło to jest stosowane głównie podczas leczenia niepłodności, jak również przy leczeniu zaburzeń rozwojowych piersi. Lek ten powoduje również znaczny wzrost hormonów żeńskich, a tym samych wpływa na powiększenie się biustu.

wierzbownica

Źródło zdjęć: Instagram – zdjęcia dodawane losowo za pośrednictwem Instagram Gallery

4.2/5 - (6 votes)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.