Ćwiczenia na powiększanie biustu

ćwiczenia na powiększanie biustu

Część kobiet chcących uzyskać efekt większego biustu decyduje się na metody wykonywane za pośrednictwem skalpela poprzez wprowadzenie implantu do piersi bądź decydują się na wstrzyknięcie spreparowanych żeli lub własnego tłuszczu. Jednakże część kobiet decyduje się na ćwiczenia na powiększanie biustu. Ćwiczenia mające na celu powiększenie, uniesienie jak i ujędrnienie biustu mogą być wykonywane zarówno w warunkach domowych jak i na siłowni.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych ćwiczeń jakie mogą zostać wykonane w domu:

Ćwiczenie 1

Stań w lekkim rozkroku. W obu rękach trzymaj hantle. Złącz łokcie przed sobą na wysokości klatki piersiowej, wewnętrzną stroną przedramion do góry. Ręce mają być zgięte pod kątem prostym. Następnie rozłącz ręce „otwierając” je jak książkę, tak aby ręce znalazły się po obu stronach ciała. Przy odwodzeniu ramion na boki wypinaj klatkę piersiową do przodu. Wykonaj 15 powtórzeń. Za każdym razem pamiętaj o łączeniu łokci i nieopuszczaniu rąk.

Ćwiczenie 2

Stań prosto i wyciągnij przed siebie obie ręce. Następnie próbuj dosięgnąć palcami jak najdalszego punktu widocznego przed Tobą, powoli staraj się złączyć palce obu rąk. Ćwiczenie to możesz powtarzać nawet kilka razy w ciągu dnia.

Ćwiczenie 3

Kolejnym ćwiczeniem jakie możesz wykonać to pompki w klęku. Rozstaw ręce na szerokość barków, palce skieruj do przodu. Oprzyj kolana na podłodze – im większy kąt między udami a tułowiem, tym trudniejsze jest ćwiczenie. Utrzymuj ciało w jednej linii. Powoli opuszczaj się uginając łokcie (rób przy tym wdech) aż do momentu, gdy klatka piersiowa znajdzie się między dłońmi. Następnie powróć do poprzedniej pozycji prostując łokcie (rób przy tym wydech). Zrób tyle pompek, ile dasz radę. Pamiętaj, aby podczas ćwiczenia nie wyginać tułowia.

Ćwiczenie 4

Połóż się na plecach na podłodze, lekko ugnij kolana. Do każdej ręki weź hantle lub inny obciążnik. Ręce powinny być wyprostowane, dłonie na wysokości ramion. Zacznij jednocześnie podnosić obie ręce do góry nad klatkę piersiową, przytrzymaj tę pozycję przez sekundę, a następnie powróć do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie powtórz 3 razy po 15 powtórzeń.

Źródło zdjęć: Instagram – zdjęcia dodawane losowo za pośrednictwem Instagram Gallery

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.